Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2007, 21:09   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Gigabyte GA-M61SME-S2L problem sa zvukom

Danas su komshije iz kraja kupile machku u dzaku tj. preporucenu konfiguraciju od strane jedne firme sa ovom plochom Gigabyte GA-M61SME-S2L i mangupi iz te firme samo su na brzinu sklopili konfu, ne verujem ni da su je ukljucivali a kamoli testirali, vidim ja neparticionisan HDD, ok odradim ja svoj deo posla instaliram WinXp i sve drajvere sa diska medjutim nema zvuka instaliram ponovo sa diska Realtek HD audio driver, za vreme instalacije sve prodje ok zatim restart i ponovo nece zvuk da radi odem u control panel u sound and audio devices i tu pise no audio devices, probam jos nekoliko drajvera koje sam imao (obicne AC'97 drajvere) i ponovo isto. Pomislim onda ili na plochi ne radi taj chip za zvuk ili su loshe povezani konektori, shto je najinteresantnije u uputstvu u servisnoj knjizici oznake tih konktora nisu iste kao sto pise na samim konektorima a i 3 konektora su bila neiskoriscena (verovatno su ih i oni nasumice povezivali) , e sad tu mogu da postoje veliki broj kombinacija. pa ako je u tome problem zna li neko kako treba tacno da se to poveze?
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke