Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2021, 21:31   #164
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 918
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2042

Znači ljudi platili 99$ - 119$ da bi igrali igru ranije u prevodu da bi iskusili nekompletnost i bugove među prvima.

Puko sam se nadao da će BF2042 uspeti da bude moderan BF4, ali EA zajedno sa DICE je uspela da izbaci još jedan MVP, setimo se samo kako izašao Anthem. Ako joj NE izčupaju produžni od aparata na koje su je stavili možda bude nešto od igre tamo negde april-maj 2023 na nekom popustu.

Inače za sada idu u smeru Fortnite-ifikovanog CoD-a, sa takvom odlukom neće zadržati ni jednog starog BF igrača, a nove klince možda i z*****b na trenutak dok isti ne skontaju da su to već igrali godinama unazad na CoD-u, samo ovde ima spam vozila ako extra feature.

Battlefield 2042 - Angry Review


tl;tw;
All-out warfare - glavni mode, nabrojali su 11 ključnih stvari zbog kojih igra debelo ne valja, i 1 ili 2 stvari koje čine igru dobru, ali pored silnih propusta to nije dovoljno ovom modu su dali ocenu 4/10

Hazard Zone - bukvalno najbolje da izbace ovaj mode, nedovršen, potrebne su posebno napravljene mape, mnoge stvari posebno tweakovane za ovaj mod, bolje na prave kratak SP, ocena 2/10

Portal - jedino što valja, ali bukvalno plaća se puna cena igre da se igra nešto staro u novijoj grafici, da se oseti nostalgija, kažu da starije mape su neuporedivo bolje dizainirane od onih u All-out warfare koje kao da su samo razvukli u poslednjem trenutku da mogu da stanu milion spamovanih vozila, u Protalu jednostavnost pobeđuje zakomplikovanost BF2042 MP moda, ocena 7/10

Ovde lično ne spominjem probleme sa grafikom, ne optimizovanost igra, da sa RTX 3090 radi na 50 FPS na Ultra i 58 FPS na Low, DLSS uopšte ne pravi razliku, užasni UI koji ne da je pravlje za konzole nego amater ga dizajnirao kojeg su jedno bar 3 puta spomenuli u klipu.

A da ne spominjem main theme OST, žalostan je ceo OST a tek main them kako se p*****i, ono bi ja koji nema sluha napravio bolje za mesec dana da mi daju opremu i vreme.

PS: probao sam Betu i odmah sa video da nešto debelo ne valja od UI do saboraca koje ne možeš da razlikuješ od neprijatelja, specijalaca, do svi imaju slična oružja, do zvuka

Ovaj igra je vic u pokušaju.

Poslednja ispravka: zokocx (7.12.2021 u 21:39)
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
zerb (8.12.2021)