Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2010, 14:56   #1
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Čudan i veliki problem sa P45 pločom

Dakle, imam jedan veliki problem. Konfa je iz profila. Cpu je Q9550, mobo Gigabyte GA-EP45-DS3RL, memorija Patriot Viper 2x2 Gb 1066 mhz, grafika EVGA 9800GT i napajanje OCZ SXS 700W. Problem je nastao pre par nedelja, i manifestuje se tako što ne mogu da uključim komp. Tj, uključim ga, ali se samo kuleri vrte na max. obrtajima i ploča ćuti, niti pišti, niti postuje.Od 5 puta, uključi se jednom, ili se ne uključi nikako. Pokušao sam sa flešom biosa, nije pomoglo. Sumnjao sam na struju u gajbi, zvao električara, čovek došao, pregledao sve, nema kratkih spojeva niti kakvih drugih kvarova (takođe gledah i ja, to mi je struka, ali 2 glave su pametnije od jedne).
Na kompu sam menjao sve, stavljao drugi cpu,isto se dešava, drugu memoriju, drugu grafiku, drugo napajanje, probao moj cpu i ostale komponente na drugoj ploči, vrteo sve kombinacije, ali jednostavno, ne mogu da provalim dal je u ploči ili procu problem. Kada moje komponente razdvojim na druge kompove sve radi ok, ali kada sastavim kod mene, ne radi. Mada, kada se komp uključi, sve radi normalno, igre rade odlično, FurMark se vrteo celu noć, a i 3dMark Vantage, bez ikakvih grešaka.
Čak sam kupio i APC Surge arrest PF8VNT3-GR i Mustek UPS 600VA (znam da je dreš, al' šta je tu je). Pojma više nemam, pomagajte, već sam na ivici živaca.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke