Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2021, 3:26   #557
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Moguce je ne kazem da nije, ali sada ispada da je apsolutno svaka igra koja ima makar malo inspiracije sa Dalekog Istoka automasko pucanje na kinesko trziste....Shogun 2 nije bio za Japance, Throne of Britannia nije za Britance i Skandinavce, Norsca (isto nemaju zvanicnu armiju koliko znam) nije za severnjake, Tomb Kings nije za Egipcane itd. a Catay je ocigledno za Kineze i to je cist marketinski potez. Three Kingdoms mogu da vidim kao neki pokušaj ali jedna frakcija u moru drugih sumnjam.

Ne znam, koliko ja vidim Kislev i Catay su poprilicno trazene kada su u pitanju DLC nacije (uz jos neke) a imajuci u vidu da WH i ostalo nije ni priblizno toliko popularno u Kini (opet pominjem poprilicno veliku cenzuru tamo) koliko u Evropi i SAD-u, mislim da je u pitanju samo dodata frakcija inspirisana jednom poprilicno velikom i istorijski bogatom civilizacijom (ma sta mi mislili o njima danas). Veca popularnost u Kini je samo dodatan bonus, ali mislim da nije glavna motivacija.

Hteli su pocetnu frakciju koja ce se razlikovati od Chaos-a (posto vec imamo cetiri boga kao osnovu) dodati patuljke ili Ogre bi mozda bilo previse "cudovisnih" i "haoticnih" rasa. Catay i Kislev su savrseni posto su na braniku otazbine, takoreci i pasuju odlicno u citav narativ borbe protiv nadolazeceg mraka i dovoljno su razliciti tematski.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke