Prikaz jedne poruke
Stara 3.2.2021, 23:50   #556
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A Catay je ubacen bas zbog GW jer vec duze vreme planiraju ubacivanje u igru i sredjivanje Lore-a (isto vazi i za Kislev). Trebala im je neka nova nacija a sam Catay je trazen dosta dugo. GW i CA rade zajedno na kreiranju svega.
Kislev ima army book, samo nije dugo apdejtovan. Cathay nikada nije imao army book.

Warhammer Fantasy je zavrsen, Archaeon, End times, svet je unisten. Sad je aktuelan Age of sigmar, potpuno drugaciji lore, sve iz pocetka. Games Workshop vise ni ne prodaje army books ni figure za Warhammer Fantasy, tako da je ovo hteli smo da sredimo Cathay sad kad smo potpuno batalili i vise ni ne prodajemo Warhammer fantasy ne pije vodu, cist marketing za kineze. I najverovatnije ce fakcije biti pravljena tako da se svidi kinezima sto me malo brine, plasim se da se nece dobro uklopiti.

Three kingdoms je oborio sve rekorde prodaje i preordera za TW, prodali su milion kopija u Kini prve nedelje. Sve objave na sajtu su im na engleskom i dve verzije kineskog. Tako da sam ja poprilicno siguran da se radi o kineskim guzicama

Ja sam srecan u svakom slucaju, narocito ako ovo otvori kapije da prave i druge vojske i generalno malo popuste i dozvole i drugim developerima da budu malo kreativniji sa njihovim precious licencama.

Poslednja ispravka: Apostrof (4.2.2021 u 0:09)
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke