Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2019, 14:39   #157
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Moram da kažem da sam promenio mišljenje o igri nakon nekih 5 sati. Sada je postalo ekstremno zanimljivo i što se priče tiče i što se tiče borbe jer sam otključao dovoljno apgrejdova i uvežbao se dosta. Takođe, pošto nikad nisam igrao ovaj tip igara morao sam da spustim difficulty na normal (Jedi Knight težina, valjda) sa hard (Jedi Master) dok se ne izvežbam i leglo mi je baš super, taman izbalansirano za nas koji nismo igrali Souls igre, Sekiro i slično.

Znači - ne odustajte prvih nekoliko sati, vredi izgurati. Takođe, ako ste iskusni u ovakvom tipu borbe onda difficulty na max, neiskusni normal, značajno utiče na iskustvo igranja.

Istraživanje je fenomenalno, ono što je Tomb Raider započeo 1996. ovde je nastavljeno. Lagane zagonetke, lepi nivoi...
Smaraju me nelogičnosti tipa respawn neprijatelja kad izabereš Rest na meditation pointu i kruta borba u smislu da nije skroz freeform (što je Jedi Academy usavršio još pre 15-16 godina) ali kompletna igra kao paket je stvarno dobra. Performanse su loše na mojoj konfi iz profila (i7 6700 i RX480 8GB) na određenim deonicama na otvorenom prostoru, nezavisno od grafičkih podešavanja. Ali to je UE4.
Videćemo do kraja ali za sada je jaka osmica.

Ima li New Game+ mod? U suprotnom ne vidim poentu replaya. Ili free roam kad se završi kampanja?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
nameless1 (25.11.2019)