tema: Watch_Dogs 2
Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2016, 20:34   #110
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Pa zar je nebitan problem ako je igra estetski odbojna ogromnom broju ljudi?
Ja sam kuknjavu na stil video samo ovde. Vecina njih pominje downgrade i ostale gluposti. Naravno da su ljudi svesni da je igra "hipsteraj" ali nesto nisam video da je to bilo kome toliko odbojno i da je proglasava katastrofom zbog toga (mozda i gresim, nisam bas mnogo cesljao komentare)

Ne kazem da je potpuno nebitan, ali je najmanje bitan u celoj ovoj stvari, to je ono sto hocu da kazem. Nekome ne lezi ali reci da je igra katastrofa zbog toga je po meni van svake pameti. Pa ni meni nesto ne lezi novi UI i stil za Civilizaciju 6 pa je ne nazivam katastrofom. Pa ni citav stil parodije u GTA serijalu mi isto ne lezi pa igru ne nazivam katastrofom. Ljudi jednostavno vole da se zale na kulturu koja nije njihova i to je to. Starije ne voli ono sto mladji vole i obrnuto. Ne kazem da je bilo sta lose u tome, ali mislim da je bezveze suditi o bilo kakvoj katastrofi pre same igre. Ne igrati je zbog stila je jos jedna nebuloza (po meni) Veci hipsteraj je postalo zaliti se na hipsteraj.

@High Life

Kada si poslednji put imao kontakt sa omladinom? Pogotovu na zapadu. Fikcija jeste tehnologija koju koriste i mozda sama svrha, ali ovakvih klinaca itekako ima, cak i kod nas (mislim pre svega na oblacenje i ponasanje, posto vam to najvise smeta) Inace, i meni su to ponasanje, kultura i stil poprilicno odbojni.
A i ne razumem, tvoj problem je sada sto ovakve stvari ne postoje u stvarnom svetu? Odbojni su, OK, ali ne razumem zasto je problem sto oni ne postoje? Pistolj sa 3d printerom inace nije nemoguce (naravno ne kao u igri). A koliko ja znam igra je smestena u blisku buducnost (ili neku alternativu), isto kao i WD sa univerzalnim sistemom.

Poslednja ispravka: pentraksil (18.9.2016 u 20:42)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke