Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2021, 14:23   #21
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Samsung 43 Q60T QLED TV

Citat:
nisam ni bio svestan koliko je agresivan dimming i koliko cesto se u stvari ukljucivao
Mislis da sam izhejtovao Samsung (doduse i preterao malo) i namestao sliku pet sati da dimming nije agresivan? Bar za moje oci, subjektivno je sve to.. Nekoga u Samsungu bi trebalo uvaljati u katran i perje i sutirati u d*pe od Koreje do Beograda i nazad.
Citat:
inace sam stavio da PWM INI i PWM MOVIE INI da budu po 80 (ne primecujem nikakav dimming sa ovim podesavanjem), a PWM Min je na 40 (tacno sprecava da se oseti zamracenje kada je cela pozadina skroz crna).
Proverio sam, toliko sam i ja stavio pre dve godine. Slika je ok, ali nesto mi smeta zasicenje crne boje i kontrast crno belo. Zena i tazbina su se smorili od tog namestanja pa necu vise nista da diram- oni kanda ne vide ili ne zele da vise cackam a ja ionako gledam u taj TV malo. Bili smo iz odredjenih razloga pre dve godine upuceni da budemo svi kod njih i to kod kuce pa sam puno gledao (tada potpuno nov) TV i nervirao se sto ne mogu da namestim da slika bude tacno onakva kakva zelim.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
polarnimeda (4.1.2021)