Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2010, 16:59   #1
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Konfiguracija do 40000 - 45000 din.

Kao sto sam naveo u naslovu, potrebna mi je konfiguracija do nekih 40000 - 45000 din., posto se novcano pripremam da se obnovim, i u napred znam da cifra nije dovoljna za ne znam ni ja kakve zahteve, ali ova konfa iz profila je odavno zrela za menjanje, a pri tom i za ovo moram najverovatnije da zajmim ili neki kredit u pm.

E sad, pogledao sam dosta tema ovde i konfiguracija koje su ljudi predlozili, ali nijedna nije u skladu sa mojim potrebama, masa ide bez monitora ili nekih drugih delova.

Meni treba kompletna konfiguracija, bez tastature i misa(mada to i nisu neke stavke ali mi ne trebaju), sa nekim 19" ili eventualno 22" monitorom, ako to moze nekako da se ugura u ovu cenu, mada ako situacija primora, moracu da ostanem sa ovim mojim CRT Samsung od 19".

Racunar je namenjen za Photoshop, Dreamveawer, Flash i programi tog tipa, povremeno igranje nekih novijih igara(koje ne moraju da rade u max rezoluciji, zadovoljavam se i nizim kvalitetom igranja), znaci nisam od onih koji zele da izvlace max iz igara, nego eto, jednostavno da se malo igra.

Takodje i gore navedeni programi, ne moraju da rade ne znam ni ja kojom brzinom, mada znam da posle ove moje konfe sve ce biti extra brzo, i da moze da sljaka Win 7.

Eto, nadam se da sam dosta pomogao sa informacijama.

EDIT: Takodje sam razmisljao da prodam moj komp, za nekih mozda 130E sa sve monitorom, pa to da ulozim u nov, i sa ove strane prihvatam savete.

Poslednja ispravka: FiresnakE (16.3.2010 u 17:14)
FiresnakE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke