Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2010, 15:32   #24
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Ja se unapred izvinjavam sto cu "malo izleteti" iz teme .
@ Master Neo
Mislim da se nismo razumeli . Nista ne fali misu, cak je i odlican, pa mora da bude odlican za 8000 dinara naravno... ALI
1) Preskupo. Zahebali su cak i Razer.
2) Finese su u pitanju, a tu vise naginju ostali misevi. Ne svi naravno.

Recimo za toliko para koliko kosta ta Siberia, postoje Sennheiser slusalice koje JEDU Siberiu, znaci kvalitet nebo i zemlja. Da se ne lazemo, Logi, Razer i SS sluske su cista glupost imo. Ne kazem ja da su plasticno sr*nje, dobre su to slusalice, kao sto sam rekao, sve sto sam naveo kostaju preko 10k dinara, ali ove 3 marke se ne mogu porediti sa Sennheiser-om, Koss-om i Stagg-om. Ni ti ni bilo ko drugi me nece ubediti da su ovo neke gaming sluske koje u igrama imaju bolje performanse nego ove koje sam naveo...

To sto ih ljudi koriste na turnirima i raznoraznim desavanjima nije zato sto su najbolje nego zato sto ili doticna firma sponzorise odrednjenu ekipu, ili pak ceo turnir, pa su momci prinudjeni da ih koriste. Otvori SK, nadji gde likovi nose sluske sa sve slemom plasticnim, nemoj mi reci da im to pomaze nekako? Iskreno, ja sa time ne bih mogao da igram . Da ne pricam od raznoraznim podlogama sa logo-om SK Gaming, MYM itd. koje se prodaju triput skuplje. Su i one bolje od ove moje crne koju koristim posto su top-price?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke