tema: War Thunder
Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2014, 9:22   #346
Voja Paunic
Član
 
Član od: 1.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Уф колики пост човече

Што се тиче даунлоуда, дешава се с времена на време да им сервери запну. То је тотално насумично, можеш и на њиховоим форумима да се боље информишеш о том проблему.
Што се тиче о тој дуплој брзини, могуће да је неки баг у рачунању брзине.

Е сад, оно битније је што се тиче погађања ти двокрилци имају малокалибарско оружје (па, 7,62мм 7,92мм, 0,303 Викерс свакако су малокалибарски у односу на касније топове), па некад се деси да метак једноставно прође кроз труп авиона притом неоштетивши ништа витално, тј само поцепа оплату на авиону. 4-5 убијених је сасвим довољно и на вишим нивоима.
Некад се деси да због лага делује као да погађа, а у ствари промашује...

Што се тиче двокрилаца, Руси по мени имају најјаче двокрилце, док ниже тиере рекао бих да доминирају Британци (рани Спитфајери су доста окретни, као и Хурикани са 8 и 12 митраљеа, чувени Бojфајтер као 4 * 20мм Хиспано топа)... Американци су ми исто добри, F4F, F6F, P-36, P-40... Са Немцима нисам играо, а Јапански авиони су ми нешто одбојни..

У суштини, све је ствар навике, само дај игри мало више времена.
Поготово због тог мањка "random" система, где је скоро све у твојој контроли (сем тог бага са погађањем, као и инструктора који ти понекад онемогућава маневре али то се решава коришћењем напреднијих контролних шема као и коришћењем палица...)

Срећан лов!
Voja Paunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke