tema: War Thunder
Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2014, 17:39   #345
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Evo i ja poleteh.
Dugo sam ignorisao ovu igru najviše zbog toga što sam prestao da igram WOT pa tako i sve igre tog tipa. WOT me zamorio zbog toga što je tolika arkada sa randomom i možda najviše zbog siemki i sličnih u randomu.
A da plaćam i igram nešto ozbiljno i jurim top tier ne pada mi na pamet.
Neću da igram profesionalno arkadu.
Nije mi više prijalo da odigram par partija dnevno.

Elem WT, ništa čudnije nisam doživeo kad sam probao da instaliram i apdejtujem tj daunloadujem igru.
Lančer se lako instalira ali daunload ide jako sporo.
I tu kreće najčudniji deo priče.
Imam 10/1 SBB-ov net, sasvim dovoljan i ponekad na linuksu povučem više od 10. Ovde nije htelo da gura, tj. krene dl ali posle nekog vremena stane ili bude jako spor. I tako ja kliknem na torent da na taj način skinem klijenta.
I torent isto počne da se ponaša. I u jednom momentu ostavim upaljen i lančer i torent. I tu dolazi najčudniji deo da su oba vukla ko luda u nekim momentima sam vukao duplo nego što mi net dozvoljava.
Stvarno ne znam kako ali pratio sam tačno i preko net limitera koji imam i siguran sam u to, čak sam i slikao. Kao da je nešto otvorilo net, plus je žena sedela za svojim kompom i regularno gledala youtub a nije kukala da ne radi net
Da dodam da je lančer u toj fazi bio jako bagovit i da mi je par puta ceo sistem poludeo i procesor radio 100% posle gašenja lančera.
Međutim posle dl-a i bagovitog lančera i igra leti bez ikakvih problema a i lančer sada radi normalno.

E sad što se tiče igre sve pohvale, iako je i ona poprilično arkadna (u arkadnom modu šta očekuješ), ta arkada je pomešana sa simulacijom i deluje dosta realnije. Taman mi toliko prija i ne treba jača simulacija.
Ne mogu da se smaram i učim da letim ozbiljno.

Ne dopada mi se to što igra ne nagrađuje preciznost i nekad treba mnogo da se neko uništi ili pogodi a nekad se to dogodi u jednom rafalu.
Govorim o tome kad sam dovoljno blizu i pogađam marker od mete.
I govorim o početnim dvokrilcima.
Znam imaju očajne praćke na sebi ali opet tu mi nešto smrdi.
ne znam ni koko municije, probao sam omni ali deluje još gore.
Inače znam ja te cake i pre nego sam gledao na youtubetu kako okrenuti nekoga i zavući se iza ali džabe kad mašim previše i teško obaram.
Imam nekad i preko 30 pogodaka ali retko više od 3-5 oborenih.

Dvokrilci mi se dopadaju ali mi nije jasan taj MM jer čim sam uzo neki drugi aviJon bacio me u neku šugavu mapu sa planinčugama i klisurama i tu su bile sve neke aždaje. Vrlo brzo sam se vratio dvokrilcima i ne znam kad ću i da li ću ići uopšte dalje .

Ovde smo svi jednaki uz male nijanse. Mislim i da ima čitova iako tvrde da nema jer čit na klijentu se ne može tako lako detektovati a dovoljan je onaj za preciznost i eto ogromne prednosti.
Ipak desilo mi se samo 2 puta da je bio neki lik koji je navodno sabijao a ustvari sam primetio da me ne promašuje gde god ja otišao.

Kolko god bio dobar, kad si na dvokrilcima moraš da promašuješ i moraš da budeš oboren ako ništa AA će te dokačiti ili će se neko sjuriti sa visine na tebe.
Još nešto razlog zašto oću da ostanem na dvokrilcima dok mi ne dosadi skroz je i to što ne poznajem dovoljno te avione iz WW2 i kad vidim ko je protivnik ja ni ne znam šta je to naspram mene i čega da se plašim a na šta da udarim.
A mrzi me da to učim, dugo će trajati a oni imaju baš mnogo vrsta aviona, što je pohvalno .

Sve u svemu dobra igra i jedva čekam da se spuste i na zemlju da i to probam mada mislim da ću i tada dosta leteti na dvokrilcima.

Mislim da će na kraju kad spoje vazduh, zemlju i vodu biti najbolji izbor od svih igrara jer koliko vidim to će se sve odigravati na jednom istom bojnom polju

Ako neko može malo više da objasni MM kao i razlog što se toliko promašuje na dvokrilcima a gledam po youtubu ovi drugi aviončići sabijaju u jednom rafalu. Jel to do praćki na dvokrilcima ili ja nešto grešim?
Takođe i oko vrsta municije neko pojašnjenje jer meni ono što piše tamo ništa ne znači.
Recimo piše da je default municija na dvokrilcima za sve a kad pogledam universal i ona je za sve itd.
Da, letim na švapskim.


ps. U dodatku se dobro vidi o čemu pričam, prva partija danas, 33 pogotka, sve sa jednim avionom, 1 asistencija i samo 4 oborena. Mislim to je bila jako dobra partija i prvi avion tek što sam sabio rafal na neprijatelja (koga nisam oborio time naravno) je pogodila AA i direkt oborila tako da sam skoro sve ostalo napravio sa drugim aviončićem.
Ali mnogo puta mi se događa da jurim nekoga ko ide pravo i ja istrošim svu municiju i bude jedan pogodak i on još leti Probam i direkt u marker i malo da šetam i da se podignem iznad njega pa šaram na dole-gore i mnogo puta je to slab efekat??
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot 2014.01.11 16.06.38.jpg
Viđeno:	62 puta
Veličina:	92,0 KB
ID:	48067   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot 2014.01.11 16.11.15.jpg
Viđeno:	45 puta
Veličina:	91,5 KB
ID:	48068  

Poslednja ispravka: Zemunelo (11.1.2014 u 19:11)
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke