Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2011, 23:49   #5
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: LG GT540 Optimus

kako ne videh ovu temu boga mu? 0.0 Enivej stojim na usluzi sta treba posto iamm taj telefon,ako hoces,mogu okaciti slike,video.

Evo malo utisaka..Za 150e telefon je odlican,brz je,ima android 2.1,odlican zvucni tako da uzivanje u muzici bez slusalica moze komotno,porpilicno je glasan,prijem signala odlican,u podrucjima sa slabijim signalom isto uvek ima maximum koji ima a to podrucje.

Sto se izrade tiche zadnja strana telefona je plastika i to vrlo cvrsta rekao bih,jos uvek ima zastitnu foliju iako ga imam vec skoro pa 6 meseci i nosim ga stalno u farmericama,lagano se skida da bi se doslo do baterije,prostim povlachenjem na gore. Takodje ovo je veoma korisno jer se tim i kamera vrlo lako odrzava i cisti. odmah levo od kamere se nalazi slot za micro sd karticu uz ovaj telefon ide 2gb. Sa strane ima metlane prstenove koji mu daju vrlo ozbiljan izgled i utisak skupljeg telefona nego sto jeste. Menu i back tasteri su tac senzitiv,sa neznom plavom bojom osbvetljenja kao i tasteri home, i za pozivanje i prekidanje poziva.

Ima dva kako home scrrena koja mozes birati Lgov i androidov. A androdiov je kad se udje u meni u formi 3d kocke tj vidi se kako prelazis i skrolujes oblik kocke.

Baterija traje meni(ne kroistim wirelles,niti gps i ista slicno) oko 2,3 dana intenzivne komunikacije,s tim sto se manjuje koriscenjem surfinga logicno a kako imam paket od 600mb povremno po marketu visim i preuzmem interesatne aplikacije,gledam youtube ili citam novine.


Toliko od mene,ako ti sta treba samo reci.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Morandi (21.4.2011)