Prikaz jedne poruke
Stara 11.4.2021, 14:56   #14291
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.313
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Crawlers (2020)

Drugi film koj sam odgledao iz HULU serijala Into the Dark a prvi je bio I'm Just F*cking with You koj preporucujem nego da se vratim na Crawlers koj je upravo ono sto sam ocekivao jer mi se gledala tako neka goofy horror komedija nesto sto britanci rade dobro tipa Grabbers (2012) ili The World's End (2013) i to sam i dobio do duse nije u rangu sa Britanskim ali je ok ako vam je takvo raspolozenje jer verujem u drugom nekom raspolozenju tesko da bi ga odgledao do kraja.

Godzilla vs. Kong (2021)

Rekao sam da je "The MonsterVerse" mrtav posle odgledanog Godzilla: King of the Monsters (2019) i sada posle odgledanog najnovijeg nastavka stojim iza toga. Prvi tj. Godzilla (2014) je mene odusevio i ako su svi brojali minute koliko se Godzila pojavljuje na ekranu i kao najvecu manu su navodili upravo to ja sam smatrao da ga ima taman koliko treba i pojavljivao se bas kad treba a mana je zapravo premalo Bryan Cranston-a sto se tice tog filma a to se onda prenosi i na ostale a onda velika mana je i to sto se nisu drzali Gareth Edwards-a i Jordan Vogt-Roberts-a koji je takodje sa potpuno drugacijim stilom odradio odlican posao sa nazovi nastavkom serijala sa svojim Kong: Skull Island (2017) oba ova reditelja su zasluzili potpunu autonomiju da rade nastavke no islo se po ovom novom modelu nadji Indy reditelja koj ima ok filmove daj mu ogroman budzet ali zato zadrzi i ogromnu kontrolu a on ce da napravi cudo ali cvrc ne ide to bas tako. Ovaj film je bolji od Godzilla: King of the Monsters (2019) ali eto tek toliko nesto bolji sto nije ni bilo tesko s obzirom da je pomenuti tesko njes*a no sve se svelo na prosto mlacenje titana i mlacenje para ala Michael Bay i jasno mi je da je nekome to zabavno ali meni je to totalni promasaj. Na kraju ovo je mnogo gledljiviji film od Godzilla: King of the Monsters
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
player1 (11.4.2021)