Prikaz jedne poruke
Stara 7.5.2008, 16:18   #54
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Evo citam i po ovom i raznim drugim forumima da se vecem procentu igraca grafika i ne svidja nesto narocito??Meni je grafika veoma vazan faktor pri igranju igrice (gameplay naravno najvazniji) i igrao sam veliki broj ,takoreci,''grafickih cuda od igara'' i nijedna me nije tolko impresionirala(u grafickom smislu) kao GTA 4...Virtuelni grad tih razmera i detalja je nesto nevidjeno.Kvalitet senki je neverovatan...Zamislite samo da idete na onaj najveci most (koji spaja prva dva grada) , sunce izlazi i svojim sjajem obasjava ceo grad...zaista prelepo deluje ... Ili reflekcije u vodi ili kvalitet tekstura...Cak mi i putevi deluju foto-realisticno,narocito posle kisa pa kada ostane voda po putu...GTA 4
Jesi li mozda cuo za Crysis ili Bioshock?Stani ma grafika u GTA je prava krscina po svim trailerima.Uporedi to sa trailerom FarCry 2 ili sa samom igrom Crysis.Grafika je ravna grafici iz Pro Streeta po meni.A PS nema preterano dobru grafiku,to sto se sve vidi neverovatno daleko nije nista spektakularno,stvar je u tome da u poslednje vreme igre izlaze ali nijedna se neigra toliko na otvorenom,vec vise u zatvorenom prostoru.Cekamo da vidimo kakva ce grafika biti,ali ocekivao sam vise,jer su najavili nesto toliko dobro..............a imamo nesto malo iznad proseka.Naravno stvar je druga sto konzole nemogu da poguraju Cryengine 2.Ali ok grafa je samo prosek,hteo sam reci iznad proseka ali ne perfektna.Videcemo sta ce biti,ali mislim da nije nista spektakularno gledajuci ove trailere

Poslednja ispravka: RUSuper (7.5.2008 u 16:53)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Pjanovic (7.5.2008)