Prikaz jedne poruke
Stara 15.10.2011, 23:24   #11
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Kojem brendu verovati?

Moje iskustvo je da treba izbegavati diskretna graficka resenja u laptopu. Znaju da stradaju (hladni lemovi), i tada je resenje nakuglavanje (i to ako uspe). Devojci je skoro riknuo IBM ThinkPad (vrlo skupa masina, izdao ga graficki cip), a znam i gomilu drugih slucajeva. Ako vam se igra, kupite desktop ili konzolu .

Treba traziti laptopove sa kvalitetnim kucistem. Ako je kuciste cvrsto i ne uvija se, sanse da nesto strada na maticnoj ploci su manje.

Po pitanju proizvodjaca, kao jako dobar mi se uvek nametao Dell, mada u poslednje vreme im je opao kvalitet (barem po onome sto sam video u Inspiron seriji). Asus se u poslednje vreme bori za svoje mesto pod suncem, i uredjaji su im stvarno kvalitetni. Danas sam bas gledao K53e, mnogo mi se dopao aluminijumski deo kucista (onaj gde se nalazi tastatura), a u stanu imam i A72F, i stvarno je skockan u svakom pogledu. MSi ne bih uzeo ni pod razno.

Toshibe su generalno ok. Ako nista drugo, lako se rastavljaju . Sa Fujitsu-om nisam imao neka iskustva.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
Nenad Zivic (16.10.2011), nerro7 (21.10.2011)