tema: Warframe
Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2013, 10:31   #12
Vojvoda
Član
 
Član od: 25.5.2009.
Poruke: 80
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 36 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Ok, vidim da je poslednji post bio u aprilu, ali ja moram da iscupam ovu temu iz naftalina. Warframe sam poceo da igram pre nedelju dana i ljudi moji, igra je FENOMENALNA.
Nekoga podseca na mass effect 3, nekoga na dead space, zapravo nije ni jedno ni drugo. Ovo je unikatni biser medju free mmo-ovima kanadskog razvojnog tima koji je razvio sopstveni endzin.
Elem, u pitanju je ultra brza i akcijom nabijena pucacina iz treceg lica koju mozete igrati solo, sa ortacima ili random grupom preko neta. Cetiri futuristicke nindze idu i rokaju sve sto im naidje na pusku/katanu i usput resavaju questove (ubij, unisti, ukradi, spasi, kidnapuj, zastiti...).
Trenutno je u open beta fazi sto znaci da novi update izlazi na svakih nekoliko dana. Ja je igram sa jos 2 drugara i super je. Podseca me na nase nestasne dane tokom LEFT4DEAD zaraze.
Da se razumemo: igra nije pravljena da se igra solo ili ne daj boze da grupom random likova sa druge strane zice. Pravljena je da se igra sa prijateljima, bracom i kumovima. Brzo se uci, intenzivna je, mape su sarenolike, trenutno (hvala Bogu) niste obavezni da platite bilo sta, vec maltene sve moze da otkljuca in-game valutom.
Svako ce naravno naci mana, ali od mene najiskrenija preporuka. Ocena: 89.
Vojvoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke