Prikaz jedne poruke
Stara 13.4.2021, 1:27   #10
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Preporuka za kompjuterski sto

sta ja znam,pre dve -tri godine kada sam razmisljao o racunarskom stolu obiso brdo salona i pregledo ponudu te mi velicina nije odgovarala il mi se nije svidjao uopste pa sam resio stvar u svoje ruke.U uradi sam nasao gotove delove za namestaj tacnije daske odgovarajuce duzine i sirine vec iskantovane,gotove noge odgoivarajuce duzine da napravim visinu koja mi odgovara,stare sine iskoristio da napravim deo za tastaturu za izvlacenje i to naravno isto u visini koja mi odgovara i jednu dasku(komad ili kako vec da nazovem dole kod poda da na njoj stoji kuciste vufer od zvucnika i ups i 4 tockica za racunarske stolice da kad ima potrebe samo povucem napolje dalje od stola i ako ima tu nesto da prckam prakticno je
nije fensi i i lepo za oko da privlaci paznju al meni odgovara i prakticno i sve me izaslo oko 3500 dinara tada
tako da gotovih delova za stolove i namestaj moze se naci povoljno iz malo planiranja i alata moze se lep sto skockati mnogo lepsi i od moga,sta ja znam od redovnih kancelariskih stolova po salonima nisam iskreno odusevljen
kad vec sto se tice racunara trudimo se da budemo sami svoji majstori pa mozemo i malo oko namestaja naseg radnog ili za zabavu kako vec ko koristi
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke