tema: The Witcher
Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2007, 16:16   #155
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Geralt izgleda kao da nema zelju da prica o proslosti sa ljudima koji ga poznaju.

Kvestovi su ok, kvalitet im varira od smarackih do jako dobrih i originalnih.

Ali ono sto vadi igru i sto joj daje taj poseban smek je ta mracna srednjevekovna atmosfera koja je odradjena fantasticno. Svaka lokacija se uklapa u atmosferu i odradjena je fantasticno.

Ej, kad sam vec ovde da pitam. Ne mogu da nadjej jedan od onih 10 zaebancija sto ti treba udjes u mage tower u mocvari, i to onaj sto se navodno nalazi u kanalizaciji. Pretrazio sam sve, ukljucujuci i one kultiste i nisam nista nasao. Advice?
Dosta ce ti drugi likovi ispricati, samo budi strpljiv. Takodje ima knjiga o Geraltovoj pogibiji, koja je interesantna. Akcenat je stavljen na tome da igracu da sam odluci ko ce da bude a ne sta je bio.
Autorima Tormenta je to bilo lakse jer je svaka inkarnacija bila licnost za sebe, dok na primer u KOTORu tvoj prethodni "zivot" niko i ne spominje do samog kraja jer je to glavni twist.

Mene jedino oni bounty questovi smaraju (witcher questovi), ali vecinu mozes da odradis u sklopu normalnog igranja tako da to nije neka velika mana.

Videces drugi chapter je poprilicno interesantan (uvek su oni najgori delovi grada najinteresantniji). Treci malo slabiji a cetvrti je vec mnogo bolji.

Meni se dijalozi dopadaju jer su u vecini slucajeva liseni bespotrebnog *******vanja i melodrame (kao npr u KOTORu 1). Najjace mi je kad sam usao u neku kucu u Temple districtu i neka bitanga me unajmi da nadjem "blago", dodjem u tu kucu i naravno u pitanju je zamka, a na to ce Geralt : "oh and one more thing - you are so stupid, hiring a witcher against yourself"

U kanalizaciji je na onoj Cocatrice koju si koknuo. Ako nisi pokupio les je i dalje tamo mada u onom raspadnutom stanju. Moguce je da je pokriven vodom ali svejedno tesko da nisi uzeo taj predmet - ? U
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku The mighty Boo na korisnoj poruci:
Sarmatian (20.11.2007)