Prikaz jedne poruke
Stara 10.6.2019, 23:52   #1
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Mi A2 bootloop i fix

Kao sto kaze naslov Mi A2 je posle martovskog update upao sam od sebe u bootloop, zamrznuti androidone logo, odneo sam ga danas u servis gde je udarjen test edl point flesovanje direktno na plocu, medjutim posto mi je serviser uflesovao oreo 8.1, ja sam opet update na android PIE i sa njim je isao opet martovski update. ja sam pre toga update za svaki slucaj usb debugging i oem unlock opcije ukljucio, preko cmd i fastboot komande otkljucao bootloader, i critical partition sa nekim mia2 tools. E sad preko miflashtools jedva jedan rom uflesovao i podigao sistem, ali ne radi sim niti wifi sa tim jasmin global romom. Probao sam da preflesujem drugim nece registruje rom, mi flash toool, registruje telefon, pocne flash i tako traje do veka do gura do kraja i nastavlja dalje nista se ne desava preko 600 sekundi. Ne znam kako OTA da flesujem nasao sam neke romove, ne znam zasto nece preko mi flash toolsa, ranije sam na redmi 5 flesovao fastboot romove. Imam sve drajvere adb i qualcom instalirane na kompu, u pitanju je windows 7, ne znam gde je problem, usb c kabli je njegov original itd... Molim za pomoc, hvala. Postavio sam tri teme, a samo sam hteo jednu da prepravim, ne znam dal je do sajta ili do moje konekcije.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke