Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2005, 1:21   #11
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika

Citat:
bobi kaže:
Znas kako je kod mene?
Vidi... ja sam tu na forumu a opet nisam tu.
Od ranog prepodneva do kasno uvece svakim radnim danom radim, i skoro stalno sam za forumom, ali opet nisam.
Fora je u tome sto su kompjuteri stalno konektovani, tako da kad imam nesto posla ja samo spustim operu (ili je ne spustim) odem odradim, vratim se za pola sata-sat, pa budem tu jos 5 min. dok me dusmani ponovo ne pozovu.
Slobodnije malo mogu da delam tek oko 20h, kada mogu sa nekim da chat-ujem ili radim nesto na svoju ruku.

Tako da - ne sekiraj se, nece mene poslodavci da drze zdabe, a da nista ne radim.
Eto izbaksuzirao sam - sad me zovu...vidimo se za pola sata.
Nešto mi je ova priča poznata, prilično mi se uklapa u moj radni dan. Jedna od boljih razlika je što ja imam mlađu i lepšu klijentelu plus šefica mi je jedna fina dama udaljena par km koja nema baš nekog pojma šta ja radim. Poenta je da sve treba i mora da fukcioniše a ja ne moram ništa da radim. Više od 50% intervencija, pomoći onima koji su za računarima ne spada u moje obaveze. Svi to znaju i ja znam pa me opet zovu i ja odem i uradim po nešto, bez gunđanja. Šta ćeš, vremenom postaneš porodica. Naravno da ne dozvoljavam da me iko zloupotrebljva, svako radi svoj posao.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke