Prikaz jedne poruke
Stara 28.7.2013, 9:30   #64
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Kineski pametni telefoni - vrede li?

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Kod nas su neki navodno koji se proizvode u rumuniji (neproverena informacija).Imaju uglavnom izmisljen hardver,ali u zadnje vreme je isti jako napredovao,pa i nisu tako losi koji god da kupis,a da ima mtk6589 i 1gb ram-a.Preporuku tesko da neko moze da ti da,na ovom forumu,jer ih niko nema.Ali ako odes na android srbija,tamo ih vec ima dosta koji su pazarili te telefone ,pa mozes dobiti i preporuku.

@Marti Misterija

Nadam se da ce i oni uskoro stici posle oppo-a.Mada mislim da imaju dosta precenjene telefone.Ako pratis to trziste znas o cemu pricam.Recimo zopo za isti kvalitet trazi dosta manje,a pogotovu zadnja dva modela c2 i c3 sa alu kucistem.Bilo bi jako lepo kada bi imali konkurenciju u vidu tih kineza, koji recimo kostaju od 150-250$ za odlicne modele,koji gutaju l9,l72,i t d.
Dakle došlo vrijeme da se ne isplati prozivdonja u Kini nego u Rumuniji Ja mislim da je to najobičnija patka, svakako se prave u kini.

MTK je dobar proizvođač čipova, ali izgleda da sve zavisi od telefona do telefona... I kamere su mu generalno loše.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke