Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2005, 20:21   #46
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Evo linka za video sa E3:

http://xbox.gamespy.com/xbox-360/the.../656745p1.html

(komentar)

Citat:
Wiljushka kaže:
Tamnice su, sto se tice dizajna, po meni genijalno odradjene u filmicu (poboljsanje od jedno 15000 puta u odnosu na bilo sta do sada), ali valjda ce gradovi biti malo bolji od one pustare...Zivlji, i sa malo lepsim dizajnom...A i dizajn monstera je malo cudan, licno meni se svidja jer nije previse kliseizirano, ali ponekad zaista useru...A onaj zeleni armor je najruzniji koji sam video u zivotu, gori i od light armora iz Morrowinda...Tek dwemer armor na sta lici...
Inace sto mene nervira je katastrofalno hodanje i tranzicije izmedju animacija, mislim pegla izgleda fino, ali prelaz izmedju hodanja i trcanja, i trcanja i bitke je blago recenoA i tek svaki peti light-source baca senke, a ponekad ih i nema, mada su rekli da do tad(film je sa E3, od pre nekih 5-6 meseci) jos nisu ubacili normalne senke...Bar broj poligona i teksture su bolesni i u demou.
Za kraj najzabrinjavajuce: onaj demo na E3 je seckao ko nenormalan na dual 6800ultra...Valjda ce uraditi nesto sa optimizacijom, ili su jednostavno pustali demo u 1600x1200 sa 8xAA i 16xAF
PS: e da, pathfinding rutine izgledaju jednako katastrofalne kao i u Morrowindu, i dalje se likovi trude da prodju kroz zidove...
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke