Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2009, 5:20   #11
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Cooler Master Hyper TX3 CPU Cooler

Citat:
brandzaman kaže: Pregled poruke
Nema sta da trazi ali ne vodis racuna o jednom osnovnom problemu ne moze svaki kuler u svako kuciste. Kako mislis da stavis bilo koju 12icu a da nije tipa TT max orb u kuciste od 18 cm a dosta likova imaju bas takvo kuciste. ja bi prvi uzeo vendetu I ali dzaba kad su zeznuli kacenje za amd.
Prvo ti "liku" gledaj malo sta pises kad je bila ta poruka napisana, drugo informisi
se kako izgleda doticni kuler visok je citavih 12cm...A imas i CMaster Geminii S koji je isto vrhunski jos malo skuplji ali i bolji i isto male visine stao bi i on.
Ako vam treba mounting kit za novi socket tu se vec zezajte sami, nemam kad da se zezam da kopam sta ima a sta nema u Srbiji...
A drugo, niko danas ko je prethodno bar dosao na forum ne kupuje kuciste od 18 cm sirine ako misli da nesto nadograduje sto valja ili da klokuje...Jedino onaj ko kupuje na svoju ruku a ne zna...

Nemam stvarno vremena za ovakve rasprave, evo sad sam uzeo slobodu da odgovorim ali sigurno imam pametnijih stvari da radim ovde gde sam sad petkom uvece...A i vezbam da budem diler tako da odoh da se igram sa cipovima...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke