Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2018, 10:35   #54
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Mehanicka tastatura do 65e da li to uopste postoji?

Ja sada koristim Redragon Kala K557 RGB,ovo mi je prva mehanicka tastatura,prvi utisci su da je jako kvalitetno napravljena odziv tastera je odlican i posto ima aluminumsku plocu kao osnovu ne moguce ju je pomeriti prilikom "energicnog" kucanja.

Kabal je dosta dugacak (1.8m mislim da jeduzina) i braidovan je sa pozlacenim konektorima

RGB oseteljenje je odlicno dolazi sa dosta predefinisanih programskih sema a moguce je i da sami programirate svoj profil osvetljenja(softver ili manuleno).

Tasteri su moldovani tako da je nemoguce da se izbrisu oznake sa njih i napravljeni od jako kvalitetne plastike tako da sigurno ce potrajati dugo vremena.

Tastatura je modabilna,naime moguce je promeniti i sam switch i uz nju dolazi vise verzija (red,blue itd) i alat sa kojim se to radi. Procedura je sledeca uzmete alat za skidanje tastera i posle alat za skidanje switcha i samo polako ga iscupate i vodite racuna da ne ostetite 2 zlatna kontakta na dnu i to je to.

Kao manu bi naveo mozda buku ovih klon switcheva (Outemu blue),nekome to smeta meni ne (stvar ukusa) i nesto sto jos sam primetio da ne uzivam u igrama sa ovom tastaturom (CS GO) zbog dubljeg hoda nekako mi vise vremena treba za strafing i vise se zamaram , naravno onda pocinjete da budete svesni buke zbog inteziteta akcionog desavanja.
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke