Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2007, 1:26   #62
demiurgos
Novi član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Sarmatian kaže:
E tu se bojim da ce bioware napraviti propust. Iako se o prici jos ne zna nista, David Gaider (glavni pisac u bioware-u) je rekao da misli kako save the world varijanta nije losija od price koja se bazira na glavnom liku. Ja sam to protumacio da ce DA biti save the world prica.

Da, sve imam osecaj da stvari idu u tom pravcu. Spominje se i bogat toolset (sto je u osnovi odlicno!) ali na neki nacin nagovestava da Bioware dobrim delom oslanja uspeh igre kako sa jedne strane na mogucnost end user modova (koji npr. NWN odrzavaju u zivotu do dan danas) dok sa druge strane (i kroz same te modove) na daleko bogatiju multiplayer scenu. Podrazumeva se da je sve to odlicno, ali ne i onda kada se mora platiti danak u manjkavosti kvaliteta singleplayer komponente, pa postoji opasnost da se upravo ona (do odredjene tacke) svede na prezentaciju za modere, multiplayer ekipu, etc. Dovoljno je za primer uporediti party u BG-u i bogatstvo interakcije sa njom (i unutar nje ) dakle trud ulozen u samo taj jedan segment sp kampanje i sta umesto toga imamo u originalnom NWN-u. E sad kad bi BW uspeo da rokne dve muve jednom igrom...good times would be had by us all!
demiurgos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke