Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2008, 2:03   #3
DonCorleone91
Starosedelac

Član od: 5.7.2008.
Zahvalnice: 224
Zahvaljeno 649 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Problem sa repairom Windowsa

Nesto sam cackao oko ove beta verzije Windows 7-ice.
I kad sam je obrisao jos mi je stajao boot meny.I u pokusaju da ga obrisem
zeznem celu stvar i obrisem XP-ov mbr.Pokusao sam onu foru fixmbr i fixboot ali nije uspelo.Pa sam lepo uzeo repair windows-a.Kad je tamo ucitao sve failove i prvi put se restartovao pitamo me je nesto kao odakle hoce da kopira failove.Posto mis nije hteo da se pomera obelezio sam ok pomocu tabova,ali slucajno greskom sam ga omasio .I posle toga mi se pojavio crni ekran i na par milisekundi neki error i restart.Kad sam ponovo pokusao da odradim da nastavim repair dosao sam do tog dela gde sam stao i pisalo je "setup is being restarted.........." i ponovo isti red i onda opet crni ekran,greska par milisekundi i restart.Pokusao sam iz safemood-a i na sve druge nacine al nije uspelo.Pa sam na praznu particiju(gde je bio Windows 7) instalirao svezu verziju WinXP-a da bi mogao da postavim pitanje i da sacuvam sve vazne podatke sa C:/ particije koje sam imao.

I nazalost posle malo duzeg cackanja po netu svatio sam da mi nema spasa(mozda gresim) i nazalost odradio format c:/ .Sad mi preostaje onaj najsmoreniji deo gde treba da instaliram programe,vratim sve kako je bilo itditd.
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke