Prikaz jedne poruke
Stara 26.3.2008, 11:24   #1019
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Ova devojka ovde, cecakorejac, nije ni u kakvoj obavezi da bilo šta od ovoga radi. Zbog čisto njene dobre volje i pozitivne energije da pomogne nekom drugom forumu u akciji, ja joj kažem: hvala i ovom prilikom joj čestitam na svim ostalim akcijama koje je sprovela, a što se tiče doma koji je predložila, ne vidim u čemu je problem. Dom ima decu, nema dobre kompjutere, kompjuter bi im dobro došao i to je sve. Da smo mogli sami da pronađemo dom bez njene pomoći, mi bi smo do sad to uradili, zar ne? Ali nismo. Zato je malo ružno reći, nakon njenog truda:

Citat:
Zapamtite, ovo je naša akcija.
Ako je naša akcija, zašto tražimo pomoć od ljudi sa strane?
Ili ti Simke, lepo si trebao reći na početku da ćeš se ti sam iscimati oko svega, naše je da prikupimo pare,pesme i odradimo vizuelni deo i gotova priča. Ovako se stiče utisak da šta god da se uradi oko akcije, ne može da se privede kraju bez tvog "blagoslova" i šta ti budeš rekao to će biti zakon. Ako je tako, onda bi bilo fer sa tvoje strane da navedeš ljude po imenima (nikovima), taj taj i taj da odradi ovo, ostatak da odradi drugi deo posla i kompjuter ide tamo gde ti kažeš i kad ti kažeš i kako ti kažeš...

Nema potrebe da ovako humana i lepa stvar bude protkana malicioznostima i neprijatnostima, kojih je do sada bilo poprilično, moraš priznati? Privedimo je kraju kao ljudi, bez cepidlačenja... Ja mislim da bi to bilo sasvim pristojno sa naše strane, slažeš se?
[Imzadi] je offline  
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku [Imzadi] na korisnoj poruci:
DobroslaV (26.3.2008), holodoc (26.3.2008), Nergal (26.3.2008), Pelagijska Argosija (26.3.2008), SirDuck (26.3.2008), steve89 (26.3.2008), todos (26.3.2008)