Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2008, 18:57   #1003
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Još davno je moglo biti odlučeno i to najpreciznije koji monitor da se kupi, ali nije zar ne?!
Naravno da to nije jedina obaveza koja nije skroz dovršena ali da ne zanovetamo već da idemo dalje ...

Spomenuti 20'' ViewSonic VA2016w monitor je za sada najbolja ponuda i kao što Bojan reče najverovatnije će on biti kupljen iako nije isključena promena ali samo u slučaju neke bolje ponude.


U ovom trenutku je najvažnije da Shlaymara preuzme kućište i da se obavi modovanje. Poslao sam mu poruku i čekam da mi se javi.

Po informacijama koje posedujem Bojan ima minimalno bolju ponudu, za nekih hiljadu i nešto siće dinara ali se tu javlja sasvim drugi problem koji ćemo nas dvojica (dogovorno) uspešno rešiti. radi se o tome da su ostale komponente koje smo dobili već u okolini Novog Sada tj. kod mene kući a ponuda koju imamo je u Novom Sadu, kao uostalom i Shlaymara koji treba da ušminka kućište ... tako da mi se čini kao najlogičnija kupovina u NS-u.

Pa ako nema nikakvih drugih prepreka komponente ćemo uzeti pri kraju ili po završetku modovanja i potom ih sklopiti u celinu ...

PS.
U sličaju kupovine u BGD-u transportni troškovi poništavaju razliku u ceni ...
Simke je offline