Prikaz jedne poruke
Stara 31.7.2008, 16:59   #36
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: HDTV i .mkv file

Ovako.....

1. Imam jedan .mkv fajl koji zauzima 8.3 Gb te ne moug da ga narezem na dl, medjutim ima 4 audiostreama - engleski, shpanski, francuski i sa komentarima reditelja i josh nekih likova...E sad mene zanima da li postoji neki program pomocu kojeg bih mogao da se otrasim tih audiostreamova, te da mogu uredno da narezem dotichni fajl...

2 Imam jedan drugi .mkv fajl koji zauzima 8.74 Gb te ni njega ne mogu da narezem na dl, medjutim kod njega piostoji samo jedan audiostream, pa sad ja trazi nachin kako da uspem sklopim to na jedan dl...
Pa pitam za preporuku nekog programa koji bi smanjo velichnu fajla uz minmalne gubitke kvaliteta videa,da moze da stane na dl, dakle do 7.9Gb...
razmishljao sam i o mogucnosti da podelim na dva dela i narezem na dva dvd-a, medjutim vishe bih voleo da ceo video bude na jednom mediju a i ne znam shta bih onda radio sa titlom, no ako mislite da je ovo bolje reshenje mozete da mi preporucite i neki program za seckanje video sadrzaja....
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke