tema: Morrowind
Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2006, 16:17   #68
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
ristic kaže:
Ako mislite o Morowindu The Elder Scroll (mislim da se tako zove) posle 10min igranja sam je Shift+Delete, dosadilo mi je...ka mene juri (na početku) pacov, i ja udaram i udaram, i ništa...pacovu ništa...stupid game...
Druze,pocinio si veliku gresku.Znam sta pricam,jer se i meni isto to desilo i isto sam je deinstalirao. Medjutim,posle izvesnog vremena(posto nisam imao nista drugo da igram),rekoh sebi ajde da stegnem zube i ponovo probam,mozda sam nesto prevideo.I bilo je tako. Kao prvo, da bi sredio tog pacova treba da si odmoran. Dakle,vodi racuna da ti je ona zelena linija u donjem levom uglu (FATUGUE) ispunjena bar do pola. Ako ti je i dalje tesko,podesi "Difficulty slider" skroz prema "Easy". I jos nesto,nabavi sebi neko pristojno oruzje i to ono u kojem imas visok "Skill". Ako ovo primenis,nema sanse da ces se muciti. Posle sve podesavaj po zelji. Videces,neces se pokajati.
I jos nesto. Trudi se u pocetku da nisanis iz perspektive prvog lica.Mnogo je lakse i sigurnije dok si jos pocetnik.

Poslednja ispravka: Jim Bravura (28.1.2006 u 16:23)
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke