Prikaz jedne poruke
Stara 20.12.2010, 21:47   #66
Exalted
Član
 
Član od: 26.9.2010.
Poruke: 46
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
vukodav kaže: Pregled poruke
E pa tako decaci, kada sam video trejler i Hauarda kako najavljuje igru, suza mi je zaiskrila u oku junackome, iako spadam u mladju generaciju igraca (GAAAH!!! GRAFIKA, PA ONDA SVE OSTALO), obrnuo sam Morrowind (moj apsolutni favorit, jos uvek putujem prostranstivma Vvanderfela i Solestheima kad 'ocu da se opustim), Arenu (stara garda, matora k'o biblija ali je veoma dobra), Oblivion, pa onda Daggerfall (izboli ga u parku, ali je i dalje adiktivan, kao i njegov prethodnik i njegovi naslednici)... I zaljubio sam se, igre iz ovog serijala su ostavile ogroman utisak na mene, a uz The Witcher 2 i Mass Effect 3, ovo je must have, bar za mene (Dragon Age je isp'o nevidjeno *****e, moze da se sagne Mass Effectu 2 i Witcheru). I kada konacno izadje, ja se zakljucavam i ne izlazim iz sobe nekoliko meseci... A vi hejteri sto pljujete Bethesdu da bi ispali kul... Jaaaaooo, nadam se da ce Kuzma i dubokopostovani guru Macedonic da vas posete ne spavanju i objasne par stvari pre nego sto vam posalju dusu u dubine Tartara uz jedno duboko "SWOOSH"...
Apsolutno se slažem sa skoro svime što si napisao. Respect!
Ja na žalost nisam probao prva dva dela serijala ali Morrowind i Oblivion su vrh. Morrowind je po mom mišljenju malo zastareo za današnje standarde ali uz par modova je itekako igriv i dan danas i predstavlja odlično RPG iskustvo. Oblivion je za mene bolja igra, i bez modova je fantastičan a uz odgovarajuće modove postaje čisto savršenstvo!
Za Skyrim ne sumljam da će kada se pojavi predstavljati pravu revoluciju u RPG žanru kao i ostale igre iz serijala u svoje vreme. Bethesda je ubedljivo najjači RPG developer na svetu, jeste da na svakoj igri rade godinama za razliku od nekih timova koji svake godine izbace po jedan RPG ali zato su Bethesdine igre u svemu miljama ispred konkurencije.
Exalted je offline   Odgovor sa citatom ove poruke