Prikaz jedne poruke
Stara 17.8.2015, 22:43   #19
brano88
Član
 
Član od: 1.7.2014.
Lokacija: Bijeljina
Poruke: 228
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 59 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Kurs za Programske Jezike

Citat:
Mogao si to odmah da napises sve u svemu nisam ovde da bi se raspravljao i pametovao tebi hvala na savetu ali to za kurseve nisam izmislio ja vec drugi pisu,naravno svi mi upadamo u zamku jer nas vreme jede i brzo se zivi tako isto ljudi oce brzo da dodju do para,a drugo lepo sam ja rekao da se mora biti expert za matematiku ako zelis da se bavis IT industrijom ali ovde su me neki ubedjivali u suprotno i govorili da to nije bitno,citajuci tvoj post to se vidi tako da....sve je dalje prazna prica.
Pa brate evo ja ti radim za jednu od najjacih IT konsultantskih kompanija u Srbiji i BiH i uz to trenutno radim na projektu koji predstavlja implementaciju matematickog algoritma. Naravno, od mene se zahtijeva da poznajem neke osnove (ono sto sam prosao u srednjoj skoli), ali daleko od toga da moras biti ekspert. Rijetkost je da ces se susretati s necim tezim od osnova algebre ili npr. geometrije. A i da ti zapadne takav projekat... boze moj... nije smak svijeta. Stvarno ne znam ko ti ne napakovao tu pricu..
brano88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke