Prikaz jedne poruke
Stara 7.5.2018, 16:43   #4
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Pohvala za majski broj sk 2018

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
970 je ti negde sa 1060, koja je i dalje preko 300 evra.
970-cu možeš naći za 200e na kp. Ja sam je platio 350e pre tri i po godine. Znači, nikada to nije bila neka preskupa grafa visoke klase, a i dalje odlično šljaka..

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
ali sa obzirom da nema posebno zanimljive PC ekskluzive vec duze vreme a PS4 bogami itekako
Možda tebi PUBG (sada je i na Xbox-u, ali je u užasnom stanju), Total War Warhammer 2, Frostpunk, Pillars of Eternity 2 (izlazi sutra), Battletech.. nisu interesantni, ali mnogima jesu. A što se PS4 eksluziva tiče, pa ne vole svi akcione igre iz trećeg lica koje Sony gotovo šablonski štanca. Šta je to specijalno novo i toliko sveže u novom God of War-u? Osećaj "već viđenog" imao sam bukvalno od prvog gameplay trejlera..

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Pitanje je sta se vise isplati.
Što se mene tiče, isplati se i jedno i drugo. PC za multiplatform igre (pre svega FPS-ove) i PC eksluzive (crpg-ove, strategije, simulacije).. a PS4 PRO za ekskluzive. Uskoro ću krenuti sa Prey-om; na kompu imam 60fps-a, very high/ultimate podešavanja, miš i tastaturu, plus par modova koji unapređuju osvetljenje, dok bih na PS4 morao da se zadovoljim sa gamepadom i 30fps-a. Thanks, but no thanks! Navikao sam na mnogo bolje..

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Naravno, ako gledas samo performanse i ne pitas za cenu, onda nikakav PS4tu nema sta da trazi...
Prilikom kupovine PC-a nikada nisam divljao. Uvek sam gledao da nabavim best buy komponente iz neke više-srednje klase i praksa je pokazala da sam tada miran jedno 5-6 godina. I stvarno ne bolujem od ultra, giga, mega podešavanja. Btw, koliko košta 4K televizor sa funkcionalnim HDR-om koji konzolaši kupuju za njihove PRO konzole? I gde su igre jeftinije, na češćim, većim popustima? Možeš li na konzoli s' lakoćom nabaviti narodnu verziju onih igara za koje nisi spreman da izdvojiš novac?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke