Prikaz jedne poruke
Stara 17.2.2006, 5:51   #63
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Život sa kompjuterašem

Marokanac, a ?
Ne znam da li stvarno toliko teško kapiraš neke stvari... hmmm... ili se samo praviš, ali...
Citat:
Znam ja šta je programer. Adekvatna sam da se upletem u ovu temu jer imam jednog, rekoh ti već.
I sad si kao dokazala da je sve što si rekla apsolutno nepobitna činjenica. Come on... pa šta ako imaš programera ? Time samo dokazuješ da dvoje ljudi iz kompjuterskog sveta mogu da funkcionišu zajedno u vezi i ništa više od toga. Daj tog tvog programera nekoj drugarici kojoj se gade kompjuteri, pa nam saopšti utiske te drugarice...
Citat:
Ali ovde, u ovom tvom poslednjem citatu ne radi se koliko mi se čini više o "Životu sa kompjuterašem", već o nekoj viziji savršene žene koju bi voleo da imaš (pardon, ne samo ti, većina).
Ajoj Imzadi, kada ćeš već jednom da porasteš pa da mogu kao čovek da pričam sa tobom Hello, ne postoji ni savršena žena, ni savršen muškarac... niko nije savršen... postoji samo skladan i funkcionalan spoj žene i muškarca...
I ne, to nije moja vizija savršene žene... savršena žena za mene bi bila ona koja u prste poznaje italijansku kuhinju i rado sprema italijanske specijalitete... 90% vremena ćuti, a onih 10% kada priča to čini kada ja nisam prisutan, obraća mi se samo kada me zove na ručak, koja ne traži pare, ne voli letovanja, a ni zimovanja, hoće da mi opere noge i izmasira me, naravno ćuteći sve vreme, kada mi dođu prijatelji, ne gura nos u naša posla, i naravno mora da bude zmija u krevetu (gde je svaka priča takođe zabranjena)... ali tako nešto neću naći, ne ?
Ako neko nije primetio, naravno da se zezam. Otkud tebi ideja da je to vizija savršene žene... daleko je to od savršenog... to je minimum minimuma da bi veza ili brak funkcionisao... mislim čuj, savršena žena ako razume tvoj posao i tvoh hobi...
Citat:
Znači, mi ovde raspravljamo o odnosima muškarca i žene u braku. Znala sam da će na kraju sva priča da se svede na ovo... Kao i uvek.
Pa priča o kojoj je tema inače govori o braku jednog programera sa jednom ženom. O čemu ti misliš da se priča. O vezama ? Pa šta tu ima da se priča... ne ide, ne ide... okreneš se i odeš, odigraš koju partiju GTA, i zaboraviš da si imao/la devojku dečka...
Ah, umorih se ovim pričama o ženama, nego lepo ja čekam mog druga bobija da odemo da se utopimo u pivu
Marko_L je offline