Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2006, 6:07   #18
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Post Re: Domaci filmovi...

Eeee moze i Mars na Drinu Film def odise zeljenom atmosferom.
Pravili su nasi dobre filmove, pretezno mislim na komedije koje su vredne pohvala. Ali od raspada YU kvalitet je osetno opao.

Izdvojio bih Lajanje na zvezde, u neku ruku mozda i Lepa sela lepo gore (mada svi filmovi dragoj. su mracni, cak i andjeli 1 u nekim segmentima ne odaju utisak komedije) ali ne toliko...

+ obavezno: Zikina dinastija svi delovi, Tesna koza, Sesta brzina, Cao inspektore 1 i 2, Maratonci, Ko to tamo peva, Balkan ekspres, Halo taksi, Davitelj protiv davitelja, Tito i ja, Vizantijsko plavo, ni na nebu ni na zemlji, crni bombarder, do koske (fino opisana desavanja 90-tih, vedrije od rana koje bih licno obisao).

A Nikola Simic, Ckalja, Pavle Vujisic, Bogdan Diklic, Mija Aleksic, Bata Stojkovic, Dragan Nikolic, Zoran Radmilovic, Gidra i Dragan Jovanovic su po meni nasi NAJ glumci i filmove u kojima glume znacajnije uloge ne treba propustiti.

E ako ovde ne nadjes neki nas dobar film ne znam stvarno gde ces, a ako ti je toliko stalo da impresioniras te strance nemoj im onda ni pustati neku banalnost koja ce nas srbe prikazati u losem izdanju znaci nemoj kusturicu, po njemu ispade svasta, nista dobro po nas...
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke