Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2007, 9:59   #680
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Pa ako si tako završio igru, trebalo je da ukapiraš priču o Streloku, mada, koliko je već meseci razvlačiš, uopšte me ne čudi što si pogubio konce i ispustio priču. Taj kraj je jedan od dva dobra a drugi ćeš videti ako odbiješ tog naučnika i nastaviš sa šibanjem po dvorištu elektrane. Više neću da ti pričam, da ne pokvraim ugođaj.
Nisam se dobro izrazio!Zavrsio sam igru i kad sam prihvatio i kad sam odbio tog naucnika tako da sam vidio obadva kraja mada ima veze sto si rek'o, ali ima i to sam je zavrsio ok 6-7 ujutro pa nisam bio bas skoncentrisan...

Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
Clanstvo u Duty-u ti nude prvi put kad udjes u warehouses podrucje, kada se popnes na brdasce desno po ulasku videces grupaciju u onim skeleton odelima, pricaj malo s njima i ponudice ti da im pomognes oko ciscenja baze freedoma a zauzvrat dobijas clanstvo i pristup njihovom inventaru valjda.
Kao sto sam rek'o uzeo sam kvest od "Skulla" i kao sto sam rek'o im'o sam bag na tom mjestu jer osim novcane nagrade koju sam mogao x puta da uzmam nista mi vise nije ponudjeno.

Citat:
YBear kaže: Pregled poruke
A mozes i da uradis par kvestova za barmena, pa te on posalje kod Duty-a, pa jos par kvestova i tu si
Nego, sta fali Freedomu? Opustena atmosfera, zika sa razglasa, bez indoktrinacije i reklama...
I obrati paznju kako ti se otac obraca u cut-scenama
heheheh zar onaj lik u onom zutom armoru na ulazu u bazu "Duty"-ja nije rek'o da im se pridruzim jer ce da bude zabavno...Za barmena sam uradio sve sto je trazio osim onih glupih kvestova da mu donesem kojekakve dijelove mutanata ili da ocistim neki dio terena i sl. u zamiejnu sa kesh i opremu!Nesto se ne sjecam da mi je bilo sta spominjao kako da postanem clan "Duty"-ja...

Ljudi, ja sam igru pres'o "nepechovanu" tako da mozda to ima neke veze
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke