Prikaz jedne poruke
Stara 17.10.2020, 16:48   #1508
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Da su bar kopirali nekog drugog.
Da li mozes molim te postaviti neki primer kako bi ti voleo da izgleda Cyberpunk 2077 a da to nije cista kopija Bladerunera kojeg svi uzimaju kao referencu?

Takodje voleo bih da mi se objasni kako to neka igra koja ima automobile, open world, urbanu gradsku sredinu, treba da izgleda a da ne lici na GTA?

Pomalo je cinicno sa vase strane sve porediti sa GTA, jer je taj GTA upravo realisticna reprezentacija stvarnog sveta - po meni i najbolja, i sad sta treba da se desi da neko to uradi na drugaciji nacin?! Da promeni lokaciju, vreme desavanja, perspektivu izvodjenja, pricu, karaktere, celi smisao igre i sve ostale sitnice i eto opet je vama to KLON GTA?!

Sto se stila tice, tu se slazem, moze to i drugaci i upravo ovi posteri i ta neka prezentacija me podseca na GTA. Moze to mracnije sa manje sarenih i veselih boja. Mada, eto to je nasa neka realnost, svi se loze na taj sarenis, pa pogledajte sve vece gradove poput Njujorka, sve sljasti od reklama, sarenisa, veselih boja i slicno. Mozda ovi marketinski posteri deluju genericno, ali se nadam da ce igra imati dosta tih ozbiljnijih momenata.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke