Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2020, 6:22   #3
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: SKast S00 – Igre, filmovi, testosteron

Na ovo se dugo, dugo čekalo. Da budem iskren najviše zbog Qzme ali je tandem sa Kojotom fenomenalan. Obojica su

Što bi rekli današnji omladinci, feels are real. Poslednju epizodu odgledah u 4 ujutru po lokalnom vremenu dok sam hranio tek rođenog sina, i toliko sam se smejao da me je gledao u fazonu "koji mu je". To je ta neka nostalgija, kad si odrastao uz jedan časopis, posebno u onim nestalnim vremenima tranzicije u 21. vek, uz sve te legendarne tekstove, pa skupiš sve brojeve i čuvaš kao porodične dragulje dok jednog dana ne shvatiš da ih je rođena mati sve pobacala dok si bio odsutan - skupa sa svim brojevima mikijevog zabavnika još od kasnih 80-ih - "a šta će ti sine?"

Elem što se tiče predloga, voleo bih epizodu posvećenu open world žanru. Već sam pisao o tome ispod jednog videa, ali čini mi se da žanr preuzima kompletnu industriju. U čemu je draž open world igara i na koji način se može dalje razvijati, pogotovu uz next gen tehnologiju? Moja prva open world igra beše Morrowind daleke 2002 i totalno me izuvala iz cipela, praktično od tada degustiram samo taj žanr, uz po koji crpg. Povratak u linearnost i nivoe je kao povratak neolitu.

Predlog br. 2 - presek poznatih serijala, tipa Tomb Raider, Resident Evil, Elder Scrolls - koji su vam omiljeni delovi, kako se serijal razvijao na bolje ili na gore.

Predlog br. 3 - možda neki playthrough igara uz komentarisanje.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Guerrinus na korisnoj poruci:
filpan (17.8.2020)