tema: Far Cry
Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2016, 14:32   #488
zeljo
Član
 
Član od: 10.11.2011.
Lokacija: Subotica
Poruke: 206
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 23 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Far Cry

Evo da javim svoja iskustva sa modovima za Far Cry 1
Za modove sam se i zainteresovao citajuci vase poruke ovde na forumu
Instalirao sam sledece modove:

FC 2010 Chapter 1 - mod za poprilicno lepsu grafiku i nista vise

Matto 3 i Matto 4 - Ova dva moda sam odigrao u jednom dahu, Matto 4 je nastavak na Matto 3 pa ih treba igrati redom
Opis za mod na ovoj stranici:
http://www.sk.rs/2007/02/sisn01.html
Neko je vec postavljao link za opis ali nije zgoreg jos jednom

The Delta Sector - Nije lose, uopste nije lose samo je prilicno kratak i nema neku radnju. Medjutim ima svog smeka jer nije rec o tropskim ostrvima vec o istocnoj evropi

Singularity - E ovo je vec nevidjeno brutalno, presao ga i ne da sam se odusevio nego van svake pameti . Sve je tu, pristojna duzina, prica, atmosfera, cudovista, dva razlicita zavrsetka...Jednostavno tesko je opisati koliko me odusevio ovaj mod. Matto 3 i Matto 4 su me jako odusevili ali Singularity me je razdusevio.
Ima jako dosta novina u odnosu na redovan Far Cry, od lokacija pa do raznoraznih tehnikalija.

Svim obozavaocima Far Cry-a preporuka da odigraju ove modove, za ostale modove javljam utiske kada ih odigram. Prilicno su teski ali u tome i jeste čar Far Cry neprevazidjene jedinice

Modove skidam na ovoj stranici
http://crymods.net/download.php
Potrebna je registracija i cekanje da admin odobri, meni je posle registracije stiglo obavestenje na mail da je prihvaceno ali nisam mogao da se ulogujem. Uzvratio sam mejl da nece i nisam dobio nikakav odgovor, medjuti dan kasnije iako mi nisu nista odgovorili dozvoljeno mi je da se ulogujem i skidam modove.
Preporuka za ovaj sajt je zbog jednostavne instalacije modova i zbog toga sto bukvalno sve imate na jednom mestu.
Mod se skine, pokrene instalacija i samo se kao destinacija odabere Mods folder od instalirane Far Cry igre.
zeljo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zeljo na korisnoj poruci:
Dimo (10.8.2016), JzmA (15.8.2016)