tema: [Mobilni telefon] Alcatel 800 OT Tribe
Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2010, 1:06   #37
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Alcatel 800 OT Tribe

Nisam video da si napisao to vec....ali ovde i ima nekih stvari koje drugi ne znaju verovatno o samim mogucnostima, mislim da se ne ponavljam bas, osim sto sam odusevljen sta se nudi za toliko para pa sam jednostavno hteo da podelim sa ostalima.
Zameram mu manjkavost u softveru jer deluje kao nedoradjen/nedorecen sa nekim opcijama sto se tice samog rada sa fajlovima. Npr moguce je samo kopirati/premestati sa telefona na karticu i obrnuto a nije moguce da se lepo izabere u koji folder/podfolder itd.. kao i kopiranje vise fajlova odjednom da bi lepo organizovao iste. Takodje ako nisu u glavnom folderu kategorije (images, music,videos) na kartici ili u telefonu samom softver ih jednostavno ne vidi, tj slideshow slika ne vidi fajlove u podfolderima glavnog foldera images, isto je i sa muzikom i video klipovima. A to je samo problem do nedoradjenog OS-a. Tim fajlovima se moze pristupiti kroz fajl menadzer ali ih plejer ne vidi sa ostalima kad jednostavno preskenira karticu da dopuni npr listu pesama na kartici u odgovarajucem folderu. Slike ne mogu da se samo zumiraju pri pregledu, npr. kao na Nokiama i SonyEricssonima i drugim telefonima, nego postoji samo rudimentarna obrada fotografija cropovanja odredjenog dela slike ili resize-ovanja na 320x240 za wallpapper i slicnu drugu upotrebu u telefonu.
Generalno nije los, ali mu fale te neke opcije da bi bio mnogo funkcionalniji.
Valjda ce popraviti to sa updateovima softwera sto sam vec spomenuo da moze preko USB kabla i PC-a sa internet konekcijom, ali je uslov da je baterija puna skroz pre pocinjanja procesa.

Poslednja ispravka: Loodi (3.6.2010 u 2:14)
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke