tema: Frostpunk
Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2018, 10:00   #37
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Frostpunk

@pipboy
I meni je u početku bilo nezgodno za puteve ali sada sam se navikao i super je. U principu, cela mapa je već unapred definisana mreža po kojoj je moguće graditi puteve ali mi je, recimo, zgodnije prvo postaviti zgradu pa onda dodati put nego obrnuto, kao što je slučaj kod ostalih city buildera.


Inače, ja oduševljen.
Dizajn grada je fenomenalan, muzika savršeno odgovarajuća, kad sam počeo da gradim one grejače što šire toplotu oko sebe, grad me je podsetio na Midgar iz FF 7!
Spoiler za slika:

Dobio sam i automatona, tek je njihov dizajn fenomenalan. Igram na medium težini, nije baš lako, ne zezajte sa sa ugljem kao ja, prvo on pa sve ostalo. E da, skoro nisam video ovakve svrsishodne tehnologije, bukvalno ne znam koju tehnologiju pre da otključam - toliko mi je svaka neophodna. Stil igranja mi je uglavnom pokroviteljski, gledam da probleme rešim mirno, inspirišući ljude i pružajući im nadu (osim dece, ona moraju da rade ). Kasnije ću probati i ovaj drugi tip, red i zakon.


Trenutno sam na 22. danu preživljavanja, bilo je prilično gusto oko 7. ili 8. dana (čini mi se ) kada mi je temperatura dosta pala a ja ostao bez uglja i njihovih zaliha a generator krenuo da se gasi. Dok nisam provalio istu onu stvar sa coal thumpers-ima kao Pentraksil. Za sada mi je igra itekako opravdala očekivanja. Jedino što je dosta zahtevna, guta ram.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke