tema: Dota 2
Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2011, 15:47   #19
13umble13ee
Banned
 
Član od: 7.6.2011.
Lokacija: Monte Carlo :)
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 41 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Sve odgovore na pitanja mozete naci ovde.
U sustini bice potpuno ista kao i Blizzard-ova dota, s tim sto ce ubaciti neke stvari koje su veoma bitne kao sto je voice-chat, ali in game...sto znaci da nece morati da se koristi skype, vent ili sta vec da se prica sa timom, vec ce to biti opcija u samoj igrici.
Takodje jedna od zanimljivosti je da ce ubaciti Heroes Voice...kada se sretnu heroji oni se obrate jedni drugima i komuniciraju medjusobno...sto je veoma zanimljivo. Ne bitno za igru ali vise za razonodu.
Najzanimljivija i najbolja informacija za one koji su igrali DOTU, je da ce ubaciti botove umesto onih koji su izasli. Znaci, ako neko izadje iz ovog ili onog razloga, bot ce ga zameniti, sto je, priznacete, bolje nego da propadne partija.
Sve ove informacije sa pokupio na Dota-utilities.
Sto se tice kupovine one ekipe, nije ih kupio drugi team, vec neki lik, i sada im je on "boss" i zabranio im je da igraju U pitanju je CCM kineski klan, koga nema na ovom spisku na Dota2 sajtu...ima ga ovde. Ovu informaciju sam cuo na youtube. Mislim da je to sve....
E, da, specifikacija. E sada mislim da je to sve...sve sto zelite da pitate, pitajte.
13umble13ee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke