Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2014, 10:38   #156
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Za sada mi se igra dopada ( 20lvl sam ). Neki moji utisci:
Ogroman svet (stvarno ogroman, zone su na foru wow-a ), 120 klasa za eksperementisanje, combat je nesto izmedju aiona i gw2. U pocetku mi je to malo smetalo jer sam se navikao na gw2 ali ok je posle nekog vremena. Pricu i citanje kvestova skracujem (probao sam u pocetku da pratim ali brzo sam izgubio interesovanje ). Sa craftingom i housingom nisam mnogo eksperimentisao, deluju interesantno ali mi se ne svidja ono generisanje labor poena ( mada kapiram da moraju i oni na necemu da zarade ). Inace...

Preporucujem da komotno preskocite EU servere, jer je community blagi uzas na njima.
Igrao sam na nekom EU serveru do 5-6 nivoa, cisto da isprobam igru, znaci celo to vreme chetom su dominirali Rusi, Francuzi, Spanci i ponovo Rusi, jedva neko da zucne koju rec engleskog a i kad zucne uglavnom pljuje one koji nisu njegove nacionalnosti. Dodajte na to i goldseller-e sa po desetak spam poruka (sva sreca za ignore) na svakih par minuta i imacete otprilike uvid kakav je chat (nadam se da na drugim EU serverima ovo nije bilo toliko izrazeno).
Prebacio sam se na NA server gde, jel'te, SVI govore engleski, chat je dosta pristojniji i igraci su generalno spremniji da pomognu. Ima i tu zamlata ali ne toliko.

Toliko za sada.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke