tema: How to... C#
Prikaz jedne poruke
Stara 14.11.2009, 0:42   #50
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: How to... C#

Po svemu što si napisao, mogu samo da zaključim da u životu nisi napravio nijedan program koji ima više od dva prozora i 200 redova koda.
A ako jesi, objasni mi, života ti, kako bi u čistom C-u, koristeći WinAPI, napravio non-MDI program od dva prozora gde, recimo, jedan ne bi bio modalan i ne bi imao dugmiće za zatvaranje ili Ok/Cancel, nego bi nešto radio u odvojenom threadu i o tome korisnika obaveštavao preko progress bara, a onda se zatvorio kad se posao završi, dok bi korisnik radio nešto drugo u prvom prozoru, recimo crtkao po canvasu? I kakve bi veze takav horor šou od koda imao sa RAD-om?
Mislim, skucao si nešto u C-u što izgleda kao prva lekcija iz programiranja za srednju školu, kažeš da je to "getting dirty" i očekuješ da neko poveruje da si pro? Pa najbazičniji Java i C# program sa konzolnim outputom je složeniji od toga! Jel troluješ namerno ili kako? Lepo reci, ljudi nemam mnogo iskustva, neće se niko ljutiti. Ja i dalje ne verujem šta čitam na ovom forumu, ljudi koji poseduju bazično teoretsko poznavanje programiranja objašnjavaju nekome šta je dobro za višegodišnju praksu i razvoj složenih aplikacija, pa ovo je bre bolje od gornjeg dela foruma gde ljudi koji nikad nisu imali jedan tip hardvera ubeđuju druge zašto je taj hardver krš! Vrh potpuni!

Poslednja ispravka: voodoo_ (14.11.2009 u 1:03)
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
irreal (14.11.2009), Mobius (14.11.2009)