tema: How to... C#
Prikaz jedne poruke
Stara 12.11.2009, 13:07   #42
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: How to... C#

Odosmo zaista u offtopic, ali diskusija je vrlo interesantna, pa mi je zao da brisem postove

Mislim da je C# korisno znati... spadam u one hardcore programere koji su pisali rucno interfejs pomocu WinAPI-ja, samo sto sam ja isao u krajnost, pa to sve radio u assembleru za Windows. Tada sam bio mlad, lud i imao vremena za takve stvari. Sticajem okolnosti C# sam morao da savladam dok sam radio u bivsoj firmi. Sada ga pretezno koristim za razvoj alata; a i zgodan je kada prihvatim neki honorarni posao sa strane kada klijent trazi da mu aplikacija radi samo u Windowsu. Skoro sam radio neku aplikaciju koja je trebala da uradi prostu stvar, ali je bilo hrpa kontrola u podesavanjima. Zavrsio sam je za 2h pomocu C# i uzeo 50e. Kad budem dobio sedmicu na loto-u i ne budem vise morao da brinem odakle ce da mi kaplje novac, rado cu se baciti na open-source i cross-platform resenja.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
Mimsa (3.11.2013)