Prikaz jedne poruke
Stara 21.8.2018, 15:20   #89
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

Tako je to sa konja na magarca. Šteta samo što se mnogi učesnici ovakvih tema po forumima prave da su slušali nešto što nisu pa daju neke potpuno neistinite izjave i zbunjuju ljude koji bi da ulože u bolje slušalice/zvučne karte/DAC-ove. Ja sam više puta prokomentarisao za Xiaomi Hybrid da vredi svojih 15-ak € i to je to, zvuk nakon nečeg boljeg je baš takav kakvim si ga ti opisao... a htedoše me na lomaču.

Gledam po nekim drugim forumima kako se igraju sa onim KZ slušalicama, promene po 3,4,5 modela tražeći kao neki odgovarajući balans. Mislio sam napravili kinezi neku revoluciju, poslušao više kom (ZS3, ES3 i ZS5) i da imam energije za veće forume, najiskreniji savet bih im dao da batale te igračke i skupe pa daju 40-50€ na nešto normalno, da čuju šta je pravi zvuk. Ovako se igraju sa fabričkim presetima - manje basa, više basa, visoki pršte manje ili više... ali suštinski ni jedan taj model ne preskače vrednost zvuka od 15€. Sve je to manje ili više natrpano, nedinamično, glasovi nemaju prirodnost...

Inače, za kraj jedna najava u slici. Stižu utisci uskoro, da ne budu zbrzani.

DSC_3742
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
doctor (21.8.2018)