Prikaz jedne poruke
Stara 15.10.2021, 23:10   #97
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Kako proceniti polovne komponente?

Pratim temu i pratim oglase svaki dan i par stvari mi izmaklo na bukvalno par min... Elem da navedem nekoliko primera gde je moglo i da se zaradi a i da budes prevaren... Prosle godine sam kupio dve grafike prva cisto da je imam ako zatreba je msi gtx 460 1gb hawk 3000 din je bila sad idu i za 6000 din druga i za sada primarna grafika je msi r9 380 4gb za cini mi se 5000 din radi odlicno evo vec godinu dana sad prodaju i pokvarene za 50 eura ispravne idu i do 150 e i pre neki dan slucajno zbog sacuvane pretrage naletim na r9 280x 3gb model za bukvalno 20eura mislio sam da je pokvarena ali ona u potpunosti ispravna i radi kao sat... E sad sve te tri grafike mene nisu kostale koliko bi mogao prodati ovu jednu amd ali cu ih ostaviti za sebe... Hocu da kazem moze se odabrati par stvari ako bas pratis oglase non stop inace su cene sumanuto visoke... A jedno negativno iskustvo sam imao isto sa nekom amd kartom gde je lik naveo kako mu u igri ponekad kao iznaci dx dll eror naravno kada sam je probao nije htela ni u bios da postuje posle malog natezanja i negativne ocene pare su vracene i grafika poslata nazad...

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke