Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2020, 15:06   #33
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Yahoo mail: zaboravio secret odgovor

Citat:
Aleksandar Djurovic kaže: Pregled poruke
To pitanje se stavlja prilikom registracije a posto ti je ona pravila nalog mozda je ona upisala to.
Brate hajde da te po drugi put zamolim da se na bavimo sa tim i ako ti kazem da nije,onda nije.Dakle,13 godina koristim taj mejl,ok,da ponovim i ovo,bio sam prisutan prilikom pravljenja i tad u to vreme mejl nije imao neku veliku ulogu.Da ponovim jos nesto sifru niko osim mene nema.Dakle izbaci tu pomisao da je mozda neko nesto uradio,promenio,zeznuo napakostio jer ta mogucnost ne dolazi u obzir.Pitanje je prosto.Kako se izboriti sa bagom i opet ponavljam bagom koji je poceo od skoro i pravi problem mojoj mejl adresi.To mozda ne razmatraj vise ni kao mogucnost.Suvise sam dugo u svetu kompjutera i znam odlicno da pazim i cuvam svoje mejlove...Nisam jedini koji je imao doticni problem.Stvarno izvini ako sam malo grub,ali potenciras pricu koja nema veze sa zivotom,a ne zelim da ti objasnjavam zasto je tako.Dakle odgovor je prost,bag je,nije niko cackao po mom mejlu i postavljao sigurnosno pitanje.U najmanju ruku sam ja to uradio slucajno,ali to je verovatnoca 5 %.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke