Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2005, 15:17   #38
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Predlozi & Sugestije

Citat:
urke kaže:
Vidi, u bolesnim vidljivo/čitljivim medijima je bitno kako nešto izgleda jer popaljivom narodu bez stava o moralnim načelima više znači kako nešto izgleda nego koliko vredi. Ako misliš da ćeš da budeš mnogo-jaki-baja kad staviš sličicu nabildovanog manekena, i da će neko da se loži na tebe zbog tvog izgleda, ili da fasciniraš ljude (i hoćeš li uopšte) sa tvojim novim skupim HWom ili autom, a pri tom da pokažeš vrcave stavove pišući komentare i započinjući besmislene teme na forumima, onda si u pogrešnom svetu — treba da ideš na PINK i u GRAND, tamo to pali, tamo su ti „iskrivljeni idealisti“. Ovo je IT forum gde je bitna upotrebljivost i kvalitet sadržaja a ne „fancy leptirići“.


ja u zivotu nisam video da je neko na bilo kom kompjuterskom/gamerskom forumu stavio sliku manekena ili svog automobila

Ne znam odakle ti to...

Citat:
AstraLogos kaže:
Avatari? zaista ne znam cemu sluze. U 90% slucajeva nemaju nikakvu sponu sa korisnikom. "Pamtim ljude po avataru" a zasto ne po korisnom pisanju? Dalji komentar je izlisan!
Avatar treba da predstavlja licni izraz nekog usera po kome ce se on lakse zapamtiti i prepoznati.

Naravno da cemo i ovako da se popamtimo ali sigurno je da uz slicicu pored nicka to ide mnogo lakse!

A i dosad nisam video forum gde nema ni avatara ni sigova...
Reloader je offline